Důležité informace

1. září 2011

Software Microsoft pro neziskovky za exkluzivně výhodných podmínek – v programu TechSoup ČR

Software Microsoft pro neziskovky za exkluzivně výhodných podmínek - v programu TechSoup Česká republika

Máme pro vás skvělé zprávy! Microsoft počínaje 27. červencem usnadnil přístup českých neziskových organizací ke svým produktům, darovaným prostřednictvím programu TechSoup Česká republika.

19. července 2010

Publikace - MODERNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE

Publikace: poradí se základy moderního řízení a zajištěním plynulého chodu NNO, pomůže zprofesionalizovat aktivity a vystupování neziskové organizace je cenným zdrojem rad, inspirace a doporučení převzatých z praxe, usnadní tvorbu vlastní pracovní dokumentace, obsahuje slovníček pojmů a odkazy na související legislativu, zahrnuje šablony v praxi nejpoužívanějších materiálů, vznikla za přispění týmu odborníků z neziskového sektoru rozhodně nezůstane ležet na poličce pod vrstvou prachu!

11. května 2010

Divadelní tábor

Chcete Vašim dětem na prázdniny zajistit kvalitní, přátelské prostředí a příjemně strávené chvíle? V hloubi malebné jihočeské krajiny, se zdravou stravou a spoustou inspirace pořádáme Divadelní tábor (3.-16.7.2010) pro děti od 8 do 14 let, ale i pro maminky s menšími dětmi. Táborová základna je umístěna nedaleko vesnice Roseč (Jindřichův Hradec), vedle lesa a tvoří ji především podsadové stany a velký srub.

Více informací a možnost rezervovat si pobyty můžete na www.duhovykonik.cz a tel.: 602558972.

V případě, že máte přátele či známé, které by tato nabídka mohla zajímat, děkuji za její přeposlání. Upřímně se těšíme na setkání s vámi a společně strávené chvíle.

Irena Dutková

www.duhovykonik.cz

irena@duhovykonik.cz

602558972

11. března 2010

Hledáme zodpovědné vedoucí pracovních skupin

SPEKTRUM - Krajská rada dětí a mládeže připravuje v červnu v rámci projektu "4R4Y" společnou kampaň na podporu dobrovolnictví s názvem "Tri dni pre hrdinov", vycházející z úspěšné Bavorské předlohy. Cílem je vyvolat pozornost na témata dobrovolnictví a participace mladých lidí. Dokázat, že spojením lidských sil, kapacit a práce je možné, i s malými finančními prostředky, dosáhnout viditelné výsledky mající velký dopad na život komunity.

Hledáme zodpovědné vedoucí pracovních skupin!

16. prosince 2009

Projekt Multikulturní škola

Projekt Zlínského kraje MULTIKULTURNÍ ŠKOLA je spolufinancován Evropským sociálním fondem prostřednictvím OP VK a státním rozpočtem ČR.

7. prosince 2009

Internetová benefiční aukce výtvarných děl

Vážení přátelé, ještě do 16. prosince máte možnost zakoupit milý vánoční dárek v internetové benefiční aukci výtvarných děl a zároveň podpořit záchranu starých a regionálních ovocných odrůd v Bílých Karpatech.

3. prosince 2009

Prodej triček za účelem podpory výcviku vodících psů pro nevidomé a slabozraké

Prodej triček s grafickými díly a motivy známých osobností za účelem podpory výcviku vodicích psů pro nevidomé a slabozraké na adrese: http://www.vodicipsi.cz/trika.htm

20. listopadu 2009

ANALÝZA POTŘEB NESTÁTNÍCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ

Na základě Rámcové dohody mezi Švýcarskou federální radou a vládou České republiky, která byla podepsána dne 20.12.2007, je v letech 2007-2012 na území České republiky realizován Program švýcarsko-české spolupráce, zacílený na snížení hospodářských a sociálních rozdílů v rámci rozšířené Evropské unie.

Cílem analýzy je zjištění současné situace neziskových organizací ve vybraných oblastech a regionech, definování jejich potřeb a formulace doporučení pro nastavení první výzvy blokového grantu s ohledem na zamezení duplicity financování ze strukturálních fondů EU.

Přečtěte si další články: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
   předchozí  další 

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
16. 2. 2019
Svátek má Ljuba.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio