Důležité informace

30. ledna 2009

Organizace oprávněné pro školení hlavních vedoucích dětských táborů v roce 2009

Organizace (viz odkaz) splnily podmínky stanovené MŠMT a jsou držiteli oprávnění pro školení hlavních vedoucích dětských táborů pro rok 2009 resp. oprávnění k pořádání kurzů pro pracovníky s dětmi a mládeží ve volném čase.

3. prosince 2008

Příručka "táta doma"

E-learningová příručka "táta doma" byla letos poprvé uvedena na český trh a je pro všechny zájemce o téma rodičovství zdarma dostupná na adrese www.tatadoma.cz.

1. prosince 2008

Program překlenovací pomoci "3P"

Poštovní spořitelna a Nadace rozvoje občanské společnosti usnadní neziskovým organizacím financování jejich projektů. Společný Program překlenovací pomoci "3P" otevře neziskovkám cestu k návratným nadačním příspěvkům, poskytovaných NROS díky nekomerčnímu úvěru Poštovní spořitelny, které jim pomohou překonat období do poskytnutí dotací u veřejných rozpočtů a EU. (tisková zpráva NROS a Poštovní spořitelny)

20. listopadu 2008

Máte možnost propagovat vlastní organizaci

Všechny organizace, které se zaregistrovaly zde na portálu mají možnost propagovat a informovat veřejnost o vlastní organizaci a jejich aktivitách. Vše je k dispozici bezplatně. Podrobné informace naleznete na portálu v rubrice Nápověda.

13. srpna 2008

Poštovní spořitelna nabízí pro NNO nejvýhodnější běžný účet „Postkonto”

Postkonto program neziskový sektor je určeno spolkům, svazům, klubům, nadacím, církvím, školám, rozpočtovým a příspěvkovým organizacím apod.

26. června 2008

Centrum bezplatných právních služeb "PRO BONO"

Ve středu 25.6. 2008 proběhlo slavnostní spuštění prvního českého pro bono. "Pro bono" znamená poskytování právních služeb advokáty bezplatně a zcela dobrovolně.

11. června 2008

Zajímavá služba nejen pro lidi s postižením

Možná jste při brouzdání na internetu narazili na různé poradenské stránky a diskusní servery a nevěděli jste, co si máte vybrat. Informací je mnoho, stránek přibývá a přitom může být problém najít konkrétní a jasnou odpověď. K tomu, abyste nemuseli bloudit změtí informací vám může pomoci poradenský server www.internetporadna.cz.

4. března 2008

Příklady dobré praxe z neziskového sektoru

V rámci projektu Partnerství pro novou strategii Zlínského kraje vydala Knihovna Kroměřížska publikaci Příklady dobré praxe z neziskového sektoru

Přečtěte si další články: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
   předchozí 

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
16. 2. 2019
Svátek má Ljuba.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio