Monitoring tisku

1. června 2016

Jak je důležitá zpětná vazba v podobě evaluace?

SANEK Ponte

Jedním z klíčových úkolů managementu nestátních neziskových organizací je dosáhnout dlouhodobé udržitelnosti a užitečnosti organizací.

5. dubna 2016

LÍSKA CHRÁNÍ PTACTVO, UŽ POSEDMÉ INICIOVALA OSVĚTOVOU KAMPAŇ

Tisková zpráva | Vsetín | 1. 4. 2016 S jarem každoročně přichází i ptačí zpěv. Opeřence po staletí vnímáme jako posly přírody a především příchodu jara. Přitom ptactvo patří k jedné z nejohroženějších skupin živočichů, kteří potřebují naši pozornost a aktivní ochranu. A právě k tomu vyzývá již posedmé osvětová kampaň Lísky nazvaná Ptáci - žijí tady s námi.

1. září 2014

Změna Zásad vlády pro poskytování dotací ze státního rozpočtu České republiky nestátním neziskovým organizacím ústředními orgány státní správy

TZ ROMEA.CZ:

Vláda ČR na svém zasedání 6. srpna 2014 schválila změnu Zásad vlády pro poskytování dotací ze státního rozpočtu České republiky nestátním neziskovým organizacím ústředními orgány státní správy, kterou předložil Jiří Dienstbier, ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu a předseda Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.

12. června 2014

Nepřístupné zahrady v Kroměříži o víkendu odhalí svou skrývanou krásu

TZ Kroměříž, 11. června 2014 - Nezisková organizace Czech National Trust v rámci Víkendu otevřených zahrad ve dnech 14. a 15. června umožní veřejnosti navštívit skryté zahrady v Kroměříži a v Bezměrově.

13. května 2014

Férovou snídaní odstartuje osvětová kampaň „Poctivě vyrobené, spravedlivě zaplacené“ na podporu fair trade a regionálních výrobků

TZ Líska, o.s., Vsetín, 9. 5. 2014

Férová snídaně, která se uskuteční v sobotu 10. května na řadě míst Zlínského kraje, je součástí kampaně na podporu férového obchodu, regionálních výrobků a světového dne pro Fair trade.

6. března 2014

Asistenční program Akcelerátor

Akcelerátor chce pomoci NNO v efektivním řízení sociálních podniků, které provozují podnikatelskou činnost po dobu minimálně jednoho roku a jsou schopné předložit výsledek hospodaření za toto období.

21. ledna 2014

Fond pro nestátní neziskové organizace rozdělí 205 miliónů korun na podporu aktivit občanské společnosti

Praha, 20. ledna 2014: České neziskové organizace mají opět příležitost čerpat prostředky na realizaci svých projektů z nově zřízeného Fondu pro nestátní neziskové organizace. Během dvou výzev, které vyhlašují Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) a Nadace Partnerství, bude rozděleno 205 miliónů korun.

6. prosince 2013

Chceme zlepšit stravování ve školách, říkají rodiče i odborníci

Strava je jedním z klíčových faktorů, jenž ovlivňuje lidské zdraví. To si někteří rodiče náležitě uvědomují a obávají se doby, kdy jejich dítě začne navštěvovat mateřskou, případně základní školu. Sami totiž výživě vlastního dítěte přikládají značný význam. Již mateřská škola může znamenat překážku v jejich snažení. A právě to chce změnit občanská iniciativa Skutečně zdravá škola.

18. listopadu 2013

Cesta za poklady na Zlínsku začíná

Tisková zpráva Cesta za poklady na Zlínsku začíná Vsetín, středa 14.11.2013 - Sdružení Líska dokončilo ukrývání tzv. "pokladů", které jsou umístěny na zajímavých místech ve Zlínském kraji.

11. listopadu 2013

Módní Přehlídka dobré vůle

TZ Zlín

V Městském divadle ve Zlíně se bude konat dne 20.11.2013 v 18:00 módní Přehlídka dobré vůle. Akci pořádá Zlínský nočník ve spolupráci s Městským divadlem na podporu prvního zlínského dobročinného obchodu DOBRODĚJ.

Přečtěte si další články: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
   další 

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
22. 1. 2018
Svátek má Slavomír.

Vyhledat fulltextem


Co se dějě

Krátké zprávy

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

17. ledna 2014

Databáze NNO ve Zlínském kraji 2013

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2018 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio