Nápověda

Celý tento web je založen na tom, že má pomáhat vám, neziskovým organizacím ve vaší činnosti, ve vaší informovanosti a vaší propagaci. V této sekci vám chceme popsat, co vám může tento server mimo jiné nabídnout, co od něj můžete čekat a jakým způsobem vám má pomáhat.

Máte možnost přispívat do "Katalogu neziskovek" a části "Služby pro neziskovky". Do části "Informace pro neziskovky" můžete zasílat své příspěvky na adresu: info@zlk.neziskovka.cz.

Kontaktní osoby na KÚZK :

Oddělení neziskového sektoru

Mgr. Karla Kopečná, tel.: 577 043 154, e-mail:karla.kopecna@kr-zlinsky.cz

Mgr. Pavlína Nováková, vedoucí oddělení neziskového sektoru,

tel.: 577 043 180, e-mail: pavlina.novakova@kr-zlinsky.cz

10. února 2008

1. Katalog neziskových organizací

Hned nahoře, v modrém poli můžete vidět katalog neziskových organizací. To je vaše první místo, kam budete patrně směřovat. Některé organizace jsou již zaregistrovány na základě databází, které jsme měli k dispozici.

10. února 2008

2. Kalendář akcí

Jakmile budete mít kartu vyplněnou, můžete přejít hned k sekci s názvem kalendář akcí, kde můžete naprogramovat všechny vaše akce libovolně dopředu.

9. února 2008

3. Články od NNO

Dostáváme se k další velké výhodě pro registrované organizace, kterou je možnost publikování vlastních článků. Pokud realizujete významnou akci, která si zaslouží podrobnější popis než jen zmínku v kalendáři, využijte možnost vydat o této události článek.

8. února 2008

4. Odkazy v levém menu

Kalendář akcí - zde se vám nabízí kalendář v kostce. Jak jsme již výše psali, v případě, že dopředu plánujete nějakou akci a rozhodujete se o vhodnosti určitého data, můžete si zde ověřit, jestli již v tuto chvíli není registrována jiná akce, která má stejnou cílovou skupinu. To je ovšem jen jedna z mnoha možností využití tohoto kalendáře.

Dobrovolníci, brigády a práce v NNO - výhodou oproti inzertním serverům, které nabízejí práci, je to, že zde práci hledají většinou lidé, kteří již mají v neziskovém sektoru nějakou praxi, tzn. že tento virtuální trh práce je dobře a konkrétně zacílen. Samozřejmě zde můžete pod tímto odkazem provozovat i trh dobrovolnické práce. Pokud si však chcete udržet tento trh aktivní, prosíme vás předem, abyste včas odstraňovali neaktuální nabídky. Ještě pro vysvětlenou - nabídka znamená, že máte volné místo (tj. jste organizací), poptávka znamená, že jste jednotlivcem a hledáte místo.

Diskusní fórum - představuje prostor, kde můžete diskutovat nad různými tématy, které se týkají neziskového sektoru. Fórum je rozděleno do jednotivých témat, ve kterých můžete psát své příspěvky. Na vložeé příspěvky je možné následně reagovat a vytvářet tak jednotlivá vlákna.

Poradna pro neziskovky - pokud řešíte určitý problém a rádi byste na něj znali názor i od ostatních z neziskového sektoru, můžete ho vložit v této sekci. Ihned se na této stránce Váš dotaz zobrazí a návštěvníci následně mohou na něj reagovat a psát své odpovědi.

Vzdělávání pro NNO - v této sekci najdete přehled kurzů a seminářů pro neziskové organizace, které se budou konat v Zlínském kraji, ale i zajímavých vzdělávacích akcí, které se budou konat na jiných místech ČR.

Z dalších sekcí je zajmavý například Grantový kalendář - zde budete nacházet databázi aktuálních finančních zdrojů využitelných pro neziskové organizace ve Zlínském kraji, a to jak zdrojů evropských, ministerských, krajských, městských i nadačních. Po kliknutí na název grantu se vám objeví podrobnější informace.

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
28. 1. 2020
Svátek má Otýlie.

Vyhledat fulltextem


Co se dějě

Nevíme o žádných akcích.

Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2020 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio