10. února 2008

1. Katalog neziskových organizací

Hned nahoře, v modrém poli můžete vidět katalog neziskových organizací. To je vaše první místo, kam budete patrně směřovat. Některé organizace jsou již zaregistrovány na základě databází, které jsme měli k dispozici.

Neziskové organizace jsou v tomto katalogu řazeny třemi způsoby, jednak podle abecedy, dále podle oboru působnosti a rovněž podle okresu, kde sídlí či působí. Taktéž můžete na celém webu vyhledávat pomocí klíčového slova.

Podívejte se do katalogu, jestli je vaše organizace již zregistrována, pokud není, klikněte na registrovat. Budete vyzváni k zadání vaší organizace a rovněž k zadání hesla. Heslo si prosím dobře zapamatujte. Vyplníte další údaje jako název organizace a kontaktní e-mail a odešlete.

První krok máte úspěšně za sebou, tímto krokem se vám ihned otevírají široké možnosti využívání portálu! Hned uvidíte, že můžete svoji kartu co nejvíce rozšířit a doslova napěchovat informacemi, k tomu přidat ještě tři výstižné fotografie, které mají nějaký ilustrační význam pro pochopení činnosti vaší organizace. Doporučujeme uvádět zde informací co nejvíce!

Jakmile svou kartu naplníte, odešlou se změny ke schválení administrátorovi. Pokud bude vše v pořádku, tak bude vaše konto zaktivováno a veškeré uvedené údaje se od této chvíle začnou na portálu zobrazovat.

Údaje ve své kartě můžete kdykoliv měnit a aktualizovat a zároveň vás na tomto místě o pravidelnou aktualizaci prosíme, neboť chceme, aby tato databáze obsahovala vždy platná data.

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
16. 2. 2019
Svátek má Ljuba.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio