8. února 2008

4. Odkazy v levém menu

Kalendář akcí - zde se vám nabízí kalendář v kostce. Jak jsme již výše psali, v případě, že dopředu plánujete nějakou akci a rozhodujete se o vhodnosti určitého data, můžete si zde ověřit, jestli již v tuto chvíli není registrována jiná akce, která má stejnou cílovou skupinu. To je ovšem jen jedna z mnoha možností využití tohoto kalendáře.

Dobrovolníci, brigády a práce v NNO - výhodou oproti inzertním serverům, které nabízejí práci, je to, že zde práci hledají většinou lidé, kteří již mají v neziskovém sektoru nějakou praxi, tzn. že tento virtuální trh práce je dobře a konkrétně zacílen. Samozřejmě zde můžete pod tímto odkazem provozovat i trh dobrovolnické práce. Pokud si však chcete udržet tento trh aktivní, prosíme vás předem, abyste včas odstraňovali neaktuální nabídky. Ještě pro vysvětlenou - nabídka znamená, že máte volné místo (tj. jste organizací), poptávka znamená, že jste jednotlivcem a hledáte místo.

Diskusní fórum - představuje prostor, kde můžete diskutovat nad různými tématy, které se týkají neziskového sektoru. Fórum je rozděleno do jednotivých témat, ve kterých můžete psát své příspěvky. Na vložeé příspěvky je možné následně reagovat a vytvářet tak jednotlivá vlákna.

Poradna pro neziskovky - pokud řešíte určitý problém a rádi byste na něj znali názor i od ostatních z neziskového sektoru, můžete ho vložit v této sekci. Ihned se na této stránce Váš dotaz zobrazí a návštěvníci následně mohou na něj reagovat a psát své odpovědi.

Vzdělávání pro NNO - v této sekci najdete přehled kurzů a seminářů pro neziskové organizace, které se budou konat v Zlínském kraji, ale i zajímavých vzdělávacích akcí, které se budou konat na jiných místech ČR.

Z dalších sekcí je zajmavý například Grantový kalendář - zde budete nacházet databázi aktuálních finančních zdrojů využitelných pro neziskové organizace ve Zlínském kraji, a to jak zdrojů evropských, ministerských, krajských, městských i nadačních. Po kliknutí na název grantu se vám objeví podrobnější informace.

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
16. 2. 2019
Svátek má Ljuba.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio