9. května 2019

Charitativní běh míle pro Diakonii

Už popáté uspořádá Diakonie ČCE - středisko CESTA Uherské Hradiště ve spolupráci s hnutím Rozběháme Uherské Hradiště oblíbený benefiční běh 2 míle pro Diakonii. Opět se pro dobrou věc můžete rozběhnout v rámci akce Den pohybu pro zdraví ve Sportparku Rybníček v sobotu 11. května 2019 v 15 hodin.

Startovat i končit bude trasa ve Sportparku Rybníček, 2 míle, tedy 3,2 kilometru, zůstane zachováno. "Každý rok se snažíme vymyslet nějakou novinku. Například vloni jsme poprvé běhali na Rybníčku a i letos budeme rádi součástí Dne pohybu pro zdraví. A letošní novinkou je, že sbírat kilometry v mobilních výzvách můžete nejen chůzí, během a jízdou na kole, ale rozšířili jsme ji na další typy koleček," prozrazuje ředitelka střediska CESTA Zuzana Hoffmannová.

Sbírejte kiláky, vaše energie se promění na peníze

Součástí benefičního běhu 2 míle pro Diakonii budou stejně jako v minulosti i výzvy "Sbíráme kiláky se Sběrnými surovinami" a "Počítáme kiláky s Euregnií", kdy mohou lidé finančně přispět vlastním sportováním, se spuštěnou mobilní aplikací Endomondo v kapse, na podporu Diakonie. Všechny takto získané kilometry opět partneři Sběrné suroviny (chůze, běh) a Euregnia s.r.o. (cyklistika, nově in-line brusle a koloběžka) přemění na peníze a věnují středisku CESTA.

"Výzvy jsme spustili v první jarní den 21. března, podrobný návod, jak na to, najdete ve facebookové výzvě," upozorňuje Markéta Hrdinová z Rozběháme Uherské Hradiště.

Den pohybu pro zdraví nabízí dětem a jejich rodičům možnost vyzkoušet si v jeden den a na jednom místě nejrůznější druhy sportovních a pohybových aktivit.

Středisko CESTA a Rozběháme Uherské Hradiště se k této aktivitě připojí se symbolickým dětským benefičním během na 500 metrů. Veškeré informace získáte na webu www.strediskocesta.cz

nebo ve facebookové události.

Kontakty:

Markéta Hrdinová (Rozběháme Uherské Hradiště)

Tel.: 776 24 77 13

E-mail: marketahrdinova@gmail.com

Petra Kučerová (středisko CESTA)

Tel.: 737 43 61 50

E-mail: pr@strediskocesta.cz

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
18. 8. 2019
Svátek má Helena.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio