8. července 2019

CVNS postupně zpracovává data týkající se financování NNO z veřejných rozpočtů za rok 2017

TZ, 25.6.2019. Centrum pro výzkum neziskového sektoru: Poslední ze série Rozborů financování nestátních neziskových organizací z veřejných rozpočtů (dále jen "Rozbor") existuje za rok 2016. Rozbory jsme pro Radu vlády pro NNO zpracovávali od roku 2002 (přesněji řečeno první z Rozborů byl za rok 2002). Rozbory bývají pravidelně publikovány na stránkách vlády ČR.

Od Rozboru za rok 2016 nevznikl žádný dokument, zachycující obdobná data za následující roky. Nebyla již vypsána veřejná zakázka na vypracování dalšího "Rozboru" nebo jiné analýzy. Podle slov premiéra Babiše byla zadána analýza, která měla financování neziskových organizací zmapovat, žádná však dosud nevznikla.

CVNS se již loni v září vyjádřilo, že bude data týkající se financování nestátních neziskových organizací z veřejných rozpočtů dále sledovat, zpracovávat a předkládat je veřejnosti, a to i v případě, že žádná veřejná zakázka na jejich zpracování v budoucnu vypsána nebude.

Níže se můžete podívat na dokumenty "Dotace poskytnuté NNO z rozpočtů obcí (mimo rozpočet hl. m. Prahy)" a "Dotace poskytnuté NNO ze státních fondů". V budoucnu zde najdete také dokumenty, které se věnují dotacím poskytnutým NNO ze státního rozpočtu a z rozpočtu krajů a hl. m. Prahy.

Zpráva převzata: http://cvns.econ.muni.cz/cvns-postupne-zpracovava-data-tykajici-se-financovani-nno-z-verejnych-rozpoctu-za-rok-2017/

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
6. 12. 2019
Svátek má Mikuláš.

Vyhledat fulltextem


Co se dějě

Nevíme o žádných akcích.

Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio