11. května 2010

Kurz pro začínající vedoucí dětských kroužků, oddílů a táborů a organizátory akcí pro mládež

Vážení přátelé, dovolujeme si Vám zaslat nabídku letního kurzu pro začínající vedoucí dětských kroužků, oddílů a táborů a organizátory akcí pro mládež. Kurz se blíže orientuje na volnočasovou ekologickou výchovu a dobrovolnictví v oblasti ochrany přírody. Kurz "Cestičky" nabízí mladým zájemcům o práci s dětmi či mládeží nejen vzdělání odpovídající požadavkům akreditací MŠMT, ale především také mnoho osobních zážitků, inspirací a námětů. Kurz Cestičky tak zdaleka neplní jen roli vzdělávací, ale mladým organizátorům nabízí i zajímavý osobnostní rozvoj. A navíc: díky neopakovatelné atmosféře umí pro volnočasové aktivity i pořádně namotivovat.

Cestičky letos pořádáme již podeváté. Lze na nich získat kvalifikaci hlavního vedoucího dětského tábora a kvalifikaci pracovníka s dětmi a mládeží ve volném čase dle MŠMT.

Termín kurzu je 14.-25.7.2010.

Místo Horní Lhotice u Náměště nad Oslavou.

Cena kurzu je 3 500,-

Díky dotacím nabízíme pro zájemcům z řad sdružení dětí a mládeže, popř. i jiných neziskových organizací nabízíme zajímavé SLEVY. Věříme, že tak alespoň trochu oceníme jejich záslužnou činnost. Stejně tak jsme schopni udělit mimořádné slevy zájemcům pro které by byl kurz nedosažitelný pouze z finančních důvodů.

Zaujala Vás nabídka? - mrkněte na níže uvedený motivační text - podívejte se na webové stránky: www.cesticky.cz - napište nám na cesticky@seznam.cz. Ale především: pokud víte o někom, kdo by o takový kurz stál, dejte mu prosím vědět! Pokud jste už zkušený organizátor/organizátorka, předseda/předsedkyně organizace či jiná významná osobnost, tak vás moc prosíme o doporučení kurzu potenciálním zájemcům.

Rádi bychom, aby Cestičky především přispěly k výchově nových vedoucích a organizátorů pro sdružení. Moc děkujeme.

Dalimil "Cody" Toman Kancelar Hnuti Brontosaurus Hvezdova 10, Brno, 602 00 tel.: 544 215 585, mobil: 605 763 112 e-mail: hnuti@brontosaurus.cz

www.brontosaurus.cz

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
9. 12. 2019
Svátek má Vratislav.

Vyhledat fulltextem


Co se dějě

Nevíme o žádných akcích.

Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio