11. listopadu 2013

Módní Přehlídka dobré vůle

TZ Zlín

V Městském divadle ve Zlíně se bude konat dne 20.11.2013 v 18:00 módní Přehlídka dobré vůle. Akci pořádá Zlínský nočník ve spolupráci s Městským divadlem na podporu prvního zlínského dobročinného obchodu DOBRODĚJ.

V roli modelů a modelek se představí herci a herečky Městského divadla. Kolekci oblečení sestavila (nejen) ze sortimentu obchodu nadějná mladá návrhářka Vendula Šenkeříková. Největší dík patří panu Igoru Dostálovi, šéfredaktorovi Zlínského nočníku, který celou akci vymyslel a zorganizoval", ocenil jeho iniciativu pan Chudárek, ředitel o.s. "HANDICAP(?)" Zlín, které je zřizovatelem obchodu, "jsme rádi, že máme takového partnera". "Chceme také moc poděkovat všem, kteří se na této přehlídce jakkoli podílejí", dodal ředitel sdružení "HANDICAP(?)" Zlín, "je pro nás povzbuzující, když někdo oceňuje naši práci, a nelituje času ani námahy, aby nás podpořil".

První zlínský dobročinný obchod DOBRODĚJ najdete v přízemí 42. budovy továrního areálu. Otevírací doba je po-čt od 10 do 17 hodin, v pátek od 10 do 15 hodin.

Výtěžek obchodu je použit na financování občanského sdružení "HANDICAP(?)" Zlín - osobní asistence, dopravní služba imobilním a akce klubu dětí a mládeže.

Více informací na www.handicap.cz. ----- Bc. Lenka Špendlíková, fundraiserka a PR pracovnice "HANDICAP(?)" Zlín - tel.: 777899974 spendlikova@handicap.cz

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
21. 1. 2019
Svátek má Běla.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio