9. září 2019

NOVÝ PORTÁL PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE Zlínského kraje

Kraj spouští NOVÝ PORTÁL pro neziskové organizace

Po deseti letech fungování portálu zlk.neziskovka.cz bylo nutné provést modernizaci a protože IT technika během těch dlouhých let urazila obrovský kus cesty, zvolili jsme nejefektivnější cestu a tou bylo vytvořit portál úplně nový. Novou adresou je neziskovky.kr-zlinsky.cz

Nový portál nabízí bezplatnou registraci, kdy neziskové organizace mají příležitost veškeré údaje o své organizaci samy spravovat a aktualizovat s možností publikovat vlastní články například o činnosti organizace nebo do kalendáře vložit pozvánku na vlastní pořádané akce.

Neziskovky na portálu najdou důležité informace o povinnostech pro NNO, právních předpisech, grantový kalendář, informace o připravovaných seminářích nebo mohou využít pro své dotazy poradnu.

Budeme rádi, pokud se neziskové organizace zaregistrují, protože právě těmto pak zasíláme informace o pořádaných seminářích a zvláště před Vánocemi se stává, že nás osloví donátoři o kontakt na některou neziskovou organizaci, kterou by chtěli podpořit, také v tomto případě odkazujeme na portálu registrované neziskové organizace.

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
22. 1. 2020
Svátek má Slavomír.

Vyhledat fulltextem


Co se dějě

Nevíme o žádných akcích.

Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2020 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio