2. listopadu 2009

Pokračování elektronického vzdělávacího kurzu na téma „Řízení a administrace projektů realizovaných v rámci ROP Střední Morava“

V návaznosti na nový model administrace projektů v Regionálním operačním programu regionu soudržnosti Střední Morava (dále jen "ROP NUTS II SM) pořádá Zlínský kraj, Odbor strategického rozvoje kraje od 2. listopadu 2009 pokračování vzdělávacího e-learningového kurzu na téma "Řízení a administrace projektů". Kurz je určen pro potenciální žadatele a příjemce finančních prostředků z ROP NUTS II SM - především obce Zlínského kraje nad 500 obyvatel, podnikatele se sídlem ve Zlínském kraji a neziskový sektor. Kurz je pro zájemce bezplatný, neboť jeho financování je zajištěno z první etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013".

Důvodem pro prodloužení kurzu jsou především zásadní změny v administraci projektových žádostí v rámci Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, které jsou vyvrcholením procesu administrace, a také skutečnost, že peníze alokované v tomto programu jsou již z 50% zazávazkovány a je zde tedy jedna z posledních možností zbylou částku efektivně využít. Na základě pozitivního ohlasu ze strany absolventů, kteří úspěšně dokončili předchozí e-learningový kurz, který probíhal od prosince 2008 do srpna 2009, Zlínský kraj připravil aktualizovaný e-learningový kurz s cílem maximálně usnadnit žadatelům a příjemcům z ROP NUTS II SM cestu k dotaci.

Kurz bude probíhat po dobu 6 měsíců (od 2. listopadu 2009 do 30. dubna 2010). Zájemci se mohou registrovat do 30. března 2010 na vzdělávacím portále na adrese: http://zlin.elearningove-kurzy.cz.

V současné době je k dispozici 100 nových licencí, přičemž úspěšní absolventi tohoto kurzu, kteří již certifikát obdrželi, se již nemusí registrovat z důvodu toho, že aktualizovanou verzi kurzu mají přiřazenou ve vzdělávacím prostředí a jejich přístupové údaje platí nadále. Úspěšní absolventi kurzu z řad nově přihlášených zájemců obdrží certifikát v elektronické podobě.

Bližší informace Vám rády ochotně podají Ing. Andrea Trávníčková (andrea.travnickova@kr-zlinsky.cz, 577 043 418) a Ing. Ivana Habartová -(ivana.habartova@kr-zlinsky.cz, 577 043 419).

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
26. 2. 2020
Svátek má Dorota.

Vyhledat fulltextem


Co se dějě

Nevíme o žádných akcích.

Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2020 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio