25. března 2015

Seminář INTEGRACE ŽÁKŮ CIZINCŮ DO ČESKÉHO VZDĚLÁVACÍHO SYSTÉMU

Datum: 8. dubna 2015, 9,00- 14,30 hod.

Místo: Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1

Ke stažení:

Anotace: Žáci cizinci (žáci s odlišným mateřským jazykem) představují v rámci vzdělávacího systému důležitou skupinu žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Mateřské, základní i střední školy stále častěji řeší, jakým způsobem se žáky přicházejícími z kulturně i jazykově odlišného prostředí pracovat.

Cílem semináře je představení klíčových momentů procesu vzdělávání žáků cizinců, legislativního ukotvení této oblasti, sdílení zkušeností a příkladů dobré praxe.

Seminář je určen zejm. pracovníkům odborů školství na úrovni obcí, měst i krajů.

Seminář je akreditován Ministerstvem vnitra v rámci vzdělávacího programu průběžného vzdělávání úředníků územních samosprávných celků. Akreditace se vztahuje na úředníky a vedoucí úředníky územních samosprávných celků. Ostatní účastníci získají absolvováním certifikát bez jednacího čísla akreditace.

Hlavní témata v bodech rámcové podmínky pro vzdělávání žáků cizinců v ČR cizinci v kontextu školské i cizinecké legislativy potřeby školy v procesu začleňování žáků cizinců existující služby pro cizince, kontakty a zdroje sdílení dobré praxe

Cena semináře: 600 Kč

Registrační formulář: https://docs.google.com/a/neutralband.cz/forms/d/1XHMbQPWeWwbSg92So0m3Id32bzDJpFt_wiDj5PTw7sw/viewform

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
21. 10. 2018
Svátek má Brigita.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

17. ledna 2014

Databáze NNO ve Zlínském kraji 2013

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2018 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio