20. září 2018

Třídění odpadů na Dni Zlínského kraje – zábava a hry pro celou rodinu.

DEN ZLÍNSKÉHO KRAJE v sobotu 22.9.2018 od 9.00 do 18.00 hodin nabídne zábavu i poučení pro celou rodinu. Na parkovišti CREAM u 14|15 BAŤOVA INSTITUTU ve Zlíně (bývalý areál Svit) se objeví kolektivní systém pro sběr a recyklaci vysloužilých spotřebičů ELEKTROWIN se zábavně naučným programem pro děti i dospělé.

Soubor aktivit s názvem Přelez, přeskoč, recykluj, pro Vás připravil ELEKTROWIN ve spolupráci se Zlínským krajem.

K dispozici bude jedinečná atrakce - nafukovací závodní dráha o rozměrech 12x3 metry, kterou malí i velcí zdolávají na čas. V připravených stanech se mohou zájemci dozvědět více o recyklaci vysloužilého elektra a své znalosti hned prověřit v připraveném kvízu.

A navíc každý, kdo donese vysloužilý elektrospotřebič, dostane jako odměnu drobný dárek.

Dále pro Vás EKO-KOM a Zlínský kraj hned připravili Barevný den plný her a aktivit spojených s tříděním odpadů. Můžete se těšit na nafukovací klouzačku, projížďku popelářským autíčkem, domino, skládačky, koloběžky, hry a kvízy s Tondou Obalem a další.

S ASEKOLem pak můžete pomoci dobré věci a při tom vyhrát krásný nový mobilní telefon. Výtěžek akce Dobrý skutek za starý mobil je určen Domovu pro seniory Luhačovice, p. o. na nákup polohovacího geriatrického křesla. Doneste na akci vyřazený mobil, obdržíte los a na závěr dne proběhne slosování. Vítěz obdrží mobilní telefon GALAXY J3. Za Vámi donesený starý mobilní telefon bude připsána na konto Domova pro seniory Luhačovice částka 20 Kč.

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
27. 5. 2019
Svátek má Valdemar.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio