10. října 2013

Ukončení letošního průzkumu Vedení a řízení neziskových organizací ve Zlínském kraji.

Letos poprvé měli respondenti průzkumu možnost využít bezplatné konzultace se zástupci společnosti SANEK, která se vedení a řízení NNO dlouhodobě věnuje.

Odborné konzultace probíhaly ve spolupráci s pracovnicemi oddělení neziskového sektoru Odboru Kanceláře hejtmana v sídle Zlínského kraje, dne 26.září 2013.

Ředitelé a vedoucí pracovníci neziskových organizací v rámci vyhodnocení průzkumu získali zpětnou vazbu a praktická doporučení, jak stabilizovat organizaci v době krize, jak komunikovat s veřejností a mimo jiné i jakým způsobem pracovat s dlouhodobými plány financování. Cílem setkání bylo pomoci zástupcům NNO podívat se na fungování organizace z jiného úhlu pohledu, než jak jim umožňuje každodenní provoz.

Ještě jednou všem respondentům děkujeme za aktivní účast v průzkumu.

Možnost sdílet své zkušenosti, úspěchy i neúspěchy v oblasti vedení a řízení organizace budou mít zástupci NNO opět v dubnu 2014, kdy bude realizován již 8. ročník průzkumu.

Výsledky letošního ročníku naleznete zde http://zlk.neziskovka.cz/2-pruzkum-rizeni-a-vedeni-nno-v-cr-2012.html.

V případě dotazů se můžete obracet přímo na koordinátorku průzkumu Lenku Stárkovou, patronku NNO, na e-mailové adrese lenka.starkova@sanek.cz.

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
26. 4. 2019
Svátek má Oto.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio