8. dubna 2015

Výstava neziskových organizací Život není zebra

Přijďte se podívat na výstavu 60 neziskových organizací Zlínského a Trenčínského kraje a poznejte kulturu z rukou organizací, které každý den pomáhají potřebným.

Součástí vernisáže je bohatý raut.

Vstup zdarma.

Otevření prostor v 17.45 hod. Ať už Vás vernisáž natolik nadchne, nebo se naopak nebudete moci zúčastnit - o den později tu budou neziskové organizace na platformě 14|15 Baťova Institutu opět jen pro Vás!

Na "Neziskovém nejarmarku" budete mít možnost vidět např. výrobu bot, tvorbu krajek i samotné krajkové výrobky, výcvik poštovních holubů či folklórní tance. Jako na správném jarmarku bude lákat vůně klobás i valašských frgálů, které můžete ochutnat.

Nenechte si ujít ani AFTERZEBRA party v úterý 14. 4. v Bloku 12, která startuje ve 21.30. Čekají na Vás speciální zebří drinky a koncert olomoucké indie rockové kapely No Distance Paradise!

Jsme velmi rádi, že záštitu nad projektem Život není zebra převzal hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák.

Další workshopy: Chcete se dozvědět více o způsobech získávání financí pro neziskové organizace, o fundraisingu a o tom jak používat "ta pravá" slova?

Přijďte na workshop, který povede naše milá ředitelka Ústavu marketingových komunikací UTB Mgr. Ing. Olga Jurášková, Ph.D. a Mgr. Josef Zdražil, místopředseda Asociace neziskových organizací Zlínského kraje.

Život není zebra Vás zve na inspirativní workshop "Fundraising neziskových organizací".

Uvidíme se v pátek 17. 4. ve 13 hod. ve Zlínském klubu 204 ve Zlíně (bývalá knihovna).

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
21. 10. 2018
Svátek má Brigita.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

17. ledna 2014

Databáze NNO ve Zlínském kraji 2013

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2018 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio