5. června 2013

Workshop PUBLIC RELATIONS V NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍCH. NADSTANDARD NEBO NUTNOST?

Termín: úterý 25. 6. 2013 (9 - 13 h)

Kde: Oblastní unie neslyšících Olomouc, Jungmannova 25, Olomouc

Ke stažení:

Co to vlastně PR je a proč je nutné dělat PR kvalitně a profesionálně i v neziskových organizacích? Jak systematicky a koncepčně budovat dobré jméno organizace? Jak začít? Čemu věnovat pozornost a jakých chyb se vyvarovat?

Obsahem workshopu bude uvedení do problematiky PR a vztahu PR k marketingu. Účastníci se seznámí s tvorbou marketingové a PR strategie a plánu, dále s jednotlivými oblastmi interního i externího PR. V dalších částech bude věnován prostor Media Relations a také způsobům komunikace prostřednictvím online médií. Odpovíme si na otázky, jak mají vypadat kvalitní webové stránky a jak efektivně komunikovat prostřednictvím sociálních sítí. Zaměříme se také na plánování, realizaci a vyhodnocení speciálních eventů. Na jednotlivých případech si ukážeme dobré a špatné příklady z praxe.

Workshop je prakticky orientovaný a účastníci budou mj. pracovat individuálně i ve skupinách na jednotlivých úkolech a projektech z oblasti PR a marketingu pro konkrétní organizace.

Workshop je určen pro pracovníky neziskových organizací a projektů a dále pro všechny, kteří se chtějí orientovat v oblasti Public Relations a kteří mají zájem o to, aby "jejich" organizace byla pozitivně vnímána veřejností.

V případě zájmu prosím o zaslání závazné přihlášky, ve které uveďte své jméno, pracovní pozici a neziskovou organizaci, kterou zastupujete na adresu dana.hellova@upol.cz do 19. 6. 2013. Kapacita je omezena a rozhoduje pořadí doručení přihlášek.

Workshop je zdarma.

Během workshopu bude zajištěno občerstvení.

Organizátor si vyhrazuje právo na zrušení workshopu v případě malého počtu přihlášených osob.

O zrušení workshopu budou přihlášení informováni nejpozději tři dny před konáním akce.

Tento workshop se koná v rámci projektu Sblíženi politikou - výchova k aktivnímu občanství a lokální demokracii CZ.1.07/3.1.00/37.0272. www.sblizenipolitikou.cz, www.smarv.cz.

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
17. 2. 2019
Svátek má Miloslava.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio