12. dubna 2019

Získejte finance na své projekty Přihlaste je do programu Tesco

Vybavení komunitní kuchyně, canisterapie, doprovod dětí na operační sál nebo prožitkový příměstský tábor pro děti s autismem, to je jen zlomek projektů, které Tesco podpořilo v posledním ročníku grantového programu "Vy rozhodujete, my pomáháme". Nyní odstartoval již 6. ročník a až do 5. května 2019 mají opět všechny neziskové a příspěvkové organizace možnost přihlásit své projekty. Celkem rozdělí Tesco na jejich podporu částku přesahující 5 milionů korun.

Program společnosti Tesco "Vy rozhodujete, my pomáháme" je celostátní výzva pro žádosti neziskových a příspěvkových organizací, které jsou aktivní tam, kde zákazníci a zaměstnanci obchodů Tesco žijí. Poprvé byl spuštěn v roce 2016. Za 5 kol programu bylo darováno přes 18 milionů korun na realizaci 810 dobročinných projektů, pro které hlasovalo 17, 4 milionů zákazníků. "Program dává zákazníkům unikátní možnost spolupodílet se na podpoře projektů v jejich okolí. Tento program se již stal nedílnou součástí našeho podnikání a těší nás, že můžeme pravidelně podporovat a pomoci zrealizovat stovky senzačních projektů," říká Patrik Dojčinovič, výkonný ředitele Tesco pro ČR.

Další informace naleznete zde: http://www.tescocr.cz/cs/pro-novinare/tiskove-zpravy/article/ziskejte-finance-na-sve-projekty-prihlaste-je-do-programu-tesco

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
26. 2. 2020
Svátek má Dorota.

Vyhledat fulltextem


Co se dějě

Nevíme o žádných akcích.

Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2020 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio