26. října 2013

Projekt ,,Across the way"

Projekt s názvem Across the way v Rodinném centru Kamarád – Nenuda o.s.
Zajímavý projekt pro mládež Across the way se nachází právě v polovině. Dva ze čtyř víkendů mají již účastníci ve věku 15-26 let za sebou. Celý projekt se zaměřuje na aktuální globální problémy, problémy v okolí mládeže a problematiku sebepoznání jedince. Během víkendových workshopů mladí lidé o těchto problémech diskutují, snaží se najít jejich příčiny i řešení, formují si své postoje k těmto problémům. Během projektu se mladí lidé seznámí s moderními uměleckými technikami, ke kterým patří graffiti, velkoplošná malba a enkaustika.
V proběhlých dvou víkendech mladí lidé vyráběli graffiti na legální zdi ve Zlíně. Pomocí této techniky vyjadřovali své postoje a upozorňovali na globální problémy ve společnosti. Účastníci také sami vytvářeli spoty, které měli poukázat na dané problémy. Během druhého víkendu se účastníci věnovali již užšímu okruhu problémů, které se jich více dotýkají. Připravena pro ně byla simulace soudního jednání, které si účastníci opravdu užili a vžili se do určených rolí. V umělecké části mladí lidé vyjadřovali své postoje a názory na téma konflikt pomocí velkoplošné malby.
V dalších víkendech, který se bude konat ve dnech od 15.11. – 17.11.2013 je pro mladé lidi připravena malba pomocí výtvarným uměním Enkaustiky- malování s horkým voskem. Víkendy budou zaměřeny již více na sebepoznání, sebeuvědomění a seberealizaci mladých lidí. Během posledního víkendu účastníci připraví vernisáž, na které představí nejen své výtvory, ale i celý projekt široké veřejnosti.
Projekt je v rámci programu Mládež v akci.
Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikace odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejím obsahem.
(Článek vložila organizace Kamarád - Nenuda z.s.)

Projekt s názvem Across the way v Rodinném centru Kamarád – Nenuda o.s.

Zajímavý projekt pro mládež Across the way se nachází právě v polovině. Dva ze čtyř víkendů mají již účastníci ve věku 15-26 let za sebou. Celý projekt se zaměřuje na aktuální globální problémy, problémy v okolí mládeže a problematiku sebepoznání jedince. Během víkendových workshopů mladí lidé o těchto problémech diskutují, snaží se najít jejich příčiny i řešení, formují si své postoje k těmto problémům. Během projektu se mladí lidé seznámí s moderními uměleckými technikami, ke kterým patří graffiti, velkoplošná malba a enkaustika.

V proběhlých dvou víkendech mladí lidé vyráběli graffiti na legální zdi ve Zlíně. Pomocí této techniky vyjadřovali své postoje a upozorňovali na globální problémy ve společnosti. Účastníci také sami vytvářeli spoty, které měli poukázat na dané problémy. Během druhého víkendu se účastníci věnovali již užšímu okruhu problémů, které se jich více dotýkají. Připravena pro ně byla simulace soudního jednání, které si účastníci opravdu užili a vžili se do určených rolí. V umělecké části mladí lidé vyjadřovali své postoje a názory na téma konflikt pomocí velkoplošné malby.

V dalších víkendech, který se bude konat ve dnech od 15.11. – 17.11.2013 je pro mladé lidi připravena malba pomocí  výtvarným uměním Enkaustiky-  malování s horkým voskem. Víkendy budou zaměřeny již více na sebepoznání, sebeuvědomění a seberealizaci mladých lidí. Během posledního víkendu účastníci připraví vernisáž, na které představí nejen své výtvory, ale i celý projekt široké veřejnosti.

Projekt je v rámci programu Mládež v akci.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikace odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejím obsahem.

 

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
21. 10. 2018
Svátek má Brigita.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

17. ledna 2014

Databáze NNO ve Zlínském kraji 2013

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2018 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio