Samari, o.s.

Sídlo

Burešov 4886
76001 Zlín

okres Zlín

Kontaktní informace

Statutární zástupce: Ing. Petra Novakova
Kontaktní osoba: Ing. Petra Novakova

Telefon:+420577012084
E-mail:samari@samari.cz
Web:http://www.samari.cz
 

Naše činnost

SAMARI, o. s. je zlínská dobročinná organizace, která v rámci svého programu pomáhá v tuzemsku i v zahraničí. Jejím hlavním cílem je podpora vzdělávání v nejchudších oblastech světa, rozvoj dobrovolnictví a pomoc lidem v nouzi.
V současnosti Samari, o.s. realizuje projekty:

Paprsky naděje - tento rozvojový projekt se zaměřuje na podporu vzdělání, případně sociální stability chudých dětí z ekonomicky nevyspělých zemí.

Dobrovolnické centrum Samari - nabízí zprostředkování bezplatné pomoci dobrovolníků klientům sociálně zaměřených organizací a potřebným jednotlivcům. Kategorie: pomoc postiženým, seniorům, dětem, pomoc v krizových událostech, zahraniční brigády.

Zrnka moudrosti - projekt si klade za cíl šíření osvěty v nejrůznějších oblastech života. Ve spolupráci s Maranatha, o.s. nabízí studentským kolektivům, podnikatelům, zájmovým skupinám, křesťanským společenstvím i široké veřejnosti pořádání besed a přednášek na manažerská, psychologická, spirituální nebo jiná dohodnutá témata.

Samari sýpka - umožňuje zapojit se do pomoci prakticky každému. Svým pravidelným příspěvkem budou dárci vytvářet jakousi pomyslnou "sýpku". Ta je k dispozici alespoň některým z těch, kteří v důsledku nemoci nebo přírodní katastrofy trpí tělesně, duševně nebo duchovně.

PPP (Pospolitost potrhlých poutníků) - zatímco některé oblasti světa postrádají dostatek jídla či oblečení, naše zaměpisné šířky trpí absencí smíchu a pohybu. PPP chce nabídnout obojí a možná ještě trochu víc. Např. pěší (recesní) pochody, cykloturistické akce, neobvyklé expedice, besedy s (potrhlými) cestovateli a podobně.Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
20. 3. 2019
Svátek má Světlana.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio