Občanské sdružení Krok

Sídlo

Komenského 2124
69701 Kyjov

okres Hodonín

Kontaktní informace

Statutární zástupce: Mgr. Hana Čamlíková

Telefon:518 616 801
E-mail:oskrok@oskrok.cz
Web:http://www.oskrok.cz
 

Naše činnost

O nás

Občanské sdružení Krok je dobrovolné, nezávislé, nepolitické, sdružující členy na základě společného zájmu. Jeho činnost je v souladu s Ústavou a zákony České republiky. Úspěšně pracuje od roku 1998.

Naše poslání: Občanské sdružení Krok nabízí lidem podporu osobního růstu pro změnu života.

Naše cíle: pomáhat lidem, kteří se stali drogově, či jinak závislými a jejich rodinám a ochraňovat mládež před rizikovým chováním vedoucím ke drogám, kriminalitě, nezaměstnanosti a jiným patologickým jevům.

Hlavní naší službou je terapeutická resocializační komunita pro drogově závislé, postavena na principech komunitního přístupu, čestnosti, upřímnosti a pokoře.

Mezi další poskytované služby patří agentura pro občany, program následné péče, preventivní programy, resocializace, sprostředkování rekvalifikace a výkon trestu OPP.

Působíme ve městě Kyjov. Vzhledem na zaměření na rodinnou terapii poskytujeme služby především lidem z Jihomoravského kraje a okolí. Znalost prostředí nám pomáhá při práci a blízkost rodin klientů zvyšuje účinnost našich služeb.Další informace

Naše programy jsou financovány ze státních dotací, z vlastních zdrojů a z příspěvků dárců. Inovace, investice a nové programy jsou financovány z grantů (především EU). Naše účetnictví prochází pravidelním každoročním auditem, státní dotace jsou spjaty s akreditací služeb a důslednou kontrolou.

Katalog neziskovek

Přihlášení do systému:

IČ: Heslo:
20. 4. 2019
Svátek má Marcela.

Vyhledat fulltextem


Krátké zprávy

7. června 2018

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2017

Ke stažení:

16. prosince 2016

Seznam NNO ve Zlínském kraji 2016

Ke stažení:

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Kde se diskutuje

 
© 2019 Zlínský kraj | Vyrobilo Vergilio